RDdřevo | dřevěné podlahy, obklady
5202
post-template,post-template-full-width-post,post-template-full-width-post-php,single,single-post,postid-5202,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

dřevěné podlahy, obklady

Podlahy a obklady se speciální výrobou nabízíme pouze našim zákazníkům, do našich staveb.

Zabýváme se montáží, která je vždy uzpůsobena pro danou stavbu, její izolační, zvukové (kročejové), rovnostní, vyrovnávací a difuzní požadavky.

Každá podlaha i obklad je projekčně řešen současně se stavbou dle našeho know – how.

Z měkkých dřevin používáme smrk, borovici, modřín. Z tvrdých dřevin používáme dub, buk, jasan, habr, javor.

 Zakázkově je možné využít jakoukoliv dostupnou dřevinu.

Podlahy i obklady pokládáme na dřevěný masivní rošt (za určitých podmínek z lepených profilů). U podlah následně s izolační výplní roštu.

PALUBKOVÉ PODLAHY „MASIVNÍ DŘEVO“
Vyrábíme masivní podlahy s unikátní šířkou 250 mm, tloušťkou 38 mm a maximální délkou podlahového vlysu až 4 m.
Tyto masivní spárovkové podlahy jsou spojeny na pero a drážku standardně s kartáčovaným povrchem s použitím olejové povrchové úpravy.
Unikátní podlaha s touto tloušťkou a tímto zpracováním jsou velmi stabilní, nekroutí se a mají i velmi dobré izolační, kročejové i zvukové vlastnosti. V případě použití v exteriéru doporučujeme podlahu v modřínovém provedení. Tato dřevina je odolná proti povětrnostním vlivům. Takovouto podlahu lze použít například i jako exteriérový obklad. Každá podlaha může být po montáži opatřena izolačním lištováním u stěn.

OBKLADOVÉ PALUBKY „MASIVNÍ DŘEVO“
Vyrábíme masivní obklady s unikátní šířkou 250 mm, tloušťkou 21 mm a maximální délkou obkladového vlysu až 4 m.
Tyto masivní obklady vyrobené na bázi spárovky jsou spojovány na pero a drážku standardně s kartáčovaným nebo broušeným povrchem s použitím olejové povrchové úpravy (na přání i lakování).

Hlavní rozdíl obložení, kterého si můžete všimnout naleznete na fotkách níže. Na fotce 2 je znázorněno obložení kolem okna standardním palubkovým obložením na pero a drážku. Další variantu můžete vidět na obrázku 1 a 3, které ukazují rámování okna pomocí spárovky. Také vyrábíme speciální obklady, jehož ukázku můžete vidět na obrázku 6. U speciálního obkladu může každý zákazník stanovit požadovaný vzhled na zakázku.