RDdřevo | MODERNÍ INTERIÉR V KOMBINACI SE SROUBENOU STAVBOU
5286
post-template-default,single,single-post,postid-5286,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

MODERNÍ INTERIÉR V KOMBINACI SE SROUBENOU STAVBOU

18 Pro MODERNÍ INTERIÉR V KOMBINACI SE SROUBENOU STAVBOU

Na Vysočině dokončujeme sroubenou stavbu, která se letos dočkala i interiéru. Navržen byl designéry z RDESIGN, kteří se rozhodli tento typ domu zkombinovat s na první pohled značně odlišným moderním stylem. Zvolena byla velká okna v galerii a prosklený portál v obývacím pokoji, který do interiéru propouští dostatek světla a poskytuje majitelům krásný výhled na přírodu. Dominantou interiéru jsou schody ze světlého dřeva se zábradlím vycházející z dolního patra, kde vynikají oproti obkladům z tmavšího dřeva do horního se světlým běleným dřevem. Slouží tedy jako hezký přechod mezi těmito barevně a typově odlišnými částmi domu.

 

 

Nábytek v celém domě je sjednocen jak stylem, tak i barvami. Jedná se hlavně o volbu bílého a hnědého plošného materiálu. Ostatní prvky interiéru jako obklady stěn, schody, zábradlí, dveře a podlahy byly vytvořeny z masivu. Veškeré odstíny dřeva vždy pečlivě vybíráme tak, aby se navzájem hezky doplňovaly, protože stejně jako v tomto případě, je to zásadní faktor pro vytvoření skvělého prvního dojmu. Celý dům je provázen dřevěnými rampami na stropě, na kterých je umístěné osvětlení přinášející do místnosti přirozenější tlumené světlo. Tato stavba stejně tak jako příroda, ve které je umístěna je plná protikladů. Setkáváme se zde s využitím mnoha barev dřeva, ale i dvou stylů, které by mnoho lidí ani nenapadlo zkoušet kombinovat. Na našich fotkách se však můžete přesvědčit sami, že protiklady se mohou přitahovat i v oblasti designu interiérů.