RDdřevo | moravskoslezské druhé bydlení
4824
post-template-default,single,single-post,postid-4824,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

moravskoslezské druhé bydlení

29 Pro moravskoslezské druhé bydlení

V Moravskoslezském kraji jsme dostali zakázku na stavbu malého rodinného domku. Typem se jednalo o dřevostavbu s difuzně otevřenou konstrukcí nabízející skvělé izolační vlastnosti a tím i úsporu energie. Přáním těchto zákazníků bylo postavení druhého bydlení, do kterého by mohli s dětmi jezdit na víkendy a prázdniny. Jak je u rodiny důležité vybudování pevných vztahů, tak u domu je důležité vybudování pevné dřevěné konstrukce. Proto na stavby vybíráme vždy ten nejkvalitnější materiál, který je následně zpracován našim týmem s mnoholetými zkušenostmi. Dům je postaven již léta ověřeným způsobem, který zajišťuje vysokou odolnost i vůči nejnáročnějším povětrnostním podmínkám zajišťující dlouhou životnost.

Téměř jako každý náš projekt, má i tento originální podobu vytvořenou na základě přání zákazníků s jedinečnými kusy. Ty jsme pomohli navrhnout a následně vlastnoručně vyrobit. I přes to, že nám počasí mnohdy příliš nepřálo, dali jsme do naší práce vše, i kousek sebe. Neboť víme, že nebudujeme jen nějaké budovy, ale místo, které bude tato rodina sdílet se svými blízkými a tvořit si zde vzpomínky po celý život.