RDdřevo | apiterapie a spa
7068
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-7068,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

apiterapie a spa

o realizaci

Společnost RD dřevo pracuje na zajímavém díle, kde je rozhodnutím investora, stoprocentní vyladění kvality a užitných vlastností do posledního detailu.

Momentálně jsme osadili štítové stavební výplně se vstupními dveřmi. Štít naproti je osazen šesti úhelníkovými okny ve spodní části pět budoucích včelích úlů.

Na stavební výplně jsou použitá trojskla nebo izolační výplně, stavba je koncipována pro celoroční využití, provedení skladeb a izolací brání letnímu přehřívání a snižuje náklady zimního provozu.
Fasádu tvoří modřínový hranol s provětrávanou spárou, venkovní pohledová část v radiálním řezu, zauhlené spojení stěn i šikmé střechy.

Izolace i skladba stěn je provětrána směrem do fasády přes větrací průduchy zhotovené přes střešní fólii. Statika stavby je vyztužená přes hřebenovou vaznici do statických příček a statických stavebních výplní posílené pomocí samosvorných táhlových kleštin.

Samotná konstrukce stavby byla naší společnosti předána jako nezdařený polotovar stažený ráčnovými popruhy.
O celkovém výsledku po dokončení a předání díla Vás budeme informovat v Realizacích.
S přátelským pozdravem RD dřevo.

Rubriky
Realizace, Stavby