RDdřevo | Krok za krokem při vybavování interiéru srubu
3606
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3606,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Krok za krokem při vybavování interiéru srubu

o realizaci

Na kuchyňku s jídelním koutem plynule navázala výroba kuchyňských židlí. Jak je zřejmé, tak materiál i zpracování, společně s povrchovou úpravou, jde stále v duchu kuchyňské linky a stolu. U židlí byl kladen důraz nejen na vzhled a nestandardní výšku, ale i na stabilitu a pevnost. O tom svědčí celkové konstrukční řešení včetně trnoží propojujících nohy židlí. Protože se jedná o výrobek o vyšší váze, tak jsou na nohách silné filcové podložky. Riziko poškození masivní podlahy tudíž odpadá.

 

V obytném prostoru vznikla masivní, policová stěna s úložnými skříňkami. Zákazníka zaujala jedna naše předešlá realizace a tak se jí nechal inspirovat. Úchytky jsou provedeny ve stejném duchu, jako na lince.

 

Konferenčním a televizním stolkem pokračovalo vybavování interiéru. Pro nohy obou jsme využili starých trámů, jejichž masivní provedení umocňují v rozích přiznané příčné řezy. Opracování ostatních ploch navozuje dojem katrovaného masivu. Sedací set podtrhl komfort s výhledem přes rozměrné okno se sklopně odsuvnými dveřmi. Pohodu uvnitř nemá šanci ovlivnit ani nepříznivé počasí. V létě je naopak možné otevřít oboje posuvné dveře a užívat si příjemné atmosféry bydlení v přírodě.

Rubriky
Stylový nábytek