RDdřevo | selské tóny na venkově
7085
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-7085,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

selské tóny na venkově

o realizaci

Stejně jako každý náš projekt začal i tento diskusí se zákazníky o jejich přáních a představách, které bychom mohli převést do reality. Přáním zákazníka bylo vytvořit malou chatu v přírodě, do které by mohl unikat od každodenního ruchu města. Zvyšující se popularita těchto staveb však nespočívá jen v úniku a odpočinku duše a mysli, ale i těla, které zde získává tolik potřebný čistý vzduch. Za účelem podpoření tohoto záměru se staráme o kvalitu použitých materiálů jak u našich staveb, tak u nábytku, jež tvoříme bez formaldehydu.

Zákazník si v tomto projektu stanovil i několik netradičních požadavků, mezi kterými byla netypická barva holubí modř použitá na okna a dveře, tvar okna v exteriérových dveřích či dřevěný štít v průčelí domu. I přes to, že se naše představy často neslučovaly s představami zákazníka, tak víme, že to jsou právě tyto prvky, co dělají rozdíl mezi obyčejným domem a vaším vysněným domovem. A právě takový vám chceme dopřát.

Jedním z posledních kroků bylo obložení interiéru podkroví běleným smrkovým dřevem, které ho rozjasnilo a opticky zvětšilo. Finální výsledek byl natolik poutavý, že se z víkendového domu stal dům rodinný, a tak klidnější život v přírodě vyhrál nad hektickým městským stylem života.

Rubriky
Realizace, Stavby