RDdřevo | Stoly, stolky, židle do bytu a restaurace…
5222
post-template,post-template-full-width-post,post-template-full-width-post-php,single,single-post,postid-5222,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Stoly, stolky, židle do bytu a restaurace…

Již při návrhu sedacího a stolového nábytku klademe důraz na pevnost, design a hlavně ergonomii.

Zabýváme se výrobou jídelních sestav a kompletním vybavením nejen do jídelny a kuchyně, ale i veřejných prostor jako jsou restaurace, kavárny, obchodní prostory, hotely a mnohé další.

 

Sedací nábytek můžeme rozdělit na jídelní židle, barové židle, taburety, lavice, stoličky či podnožky. Ale také Křesla s područkami i bez područek, částečně a celočalouněné sedačky.

Stolový nábytek zase můžeme rozdělit na jídelní stoly, pracovní stoly, noční stolky, konferenční a odkládací stolky.

Zabýváme se i výrobou exteriérového nábytku na terasy, do zimních zahrad nebo na zahrádky veřejných prostor. U exteriérového vybavení dbáme na správnou volbu povrchové úpravy určené přímo pro venkovní použití, aby byla zaručena dlouhodobá životnost i na namáhaných místech.

Nábytek vyrábíme z masivního dubového, borovicového, smrkového, bukového, habrového nebo břízového materiálu s možností zakomponování dalších materiálů, mezi které neodmyslitelně patří zmíněné čalounění, kov nebo sklo.

Prototyp je u nás samozřejmostí.

Každá sestava i kousek nábytku je vyráběna na zakázku se zaručením jedinečnosti a autentičnosti, jelikož tvoříme nábytek tak, aby byl sladěn s interiérem i v těch nejmenších detailech. Rdesign Interio Studio ->